www.contestlight.pl
Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


1. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczniemy jego przetwarzanie, które trwa średnio 12 godzin. Twój produkt zostanie następnie wysłany, a numer śledzenia będzie dostępny na naszej stronie śledzenia. Wysyłka zajmuje 4-5 dni roboczych. Jeśli twoje zamówienie jest w magazynie, otrzymasz je w ciągu 1 tygodnia.

2. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem Royalmail, DHL, EMS, Fedex.

3. Bezpłatna dostawa dla wszystkich krajów z wyjątkiem wielu

4. Możesz łączyć ze sobą wszystkie przedmioty z naszego sklepu!

Opłaty za wysyłkę Uwaga

1. Produkty są przetwarzane i wysyłane od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt.

2. Klienci są odpowiedzialni za podanie pełnego, aktualnego adresu, w tym numeru mieszkania, jeśli dotyczy, w celu dostawy.

3. Są odpowiedzialni za zorganizowanie przekazywania poczty, jeśli się przemieszczają, oraz za złożenie przerwy na wakacje, jeśli nie przewidują, że będą w domu, gdy paczka ma nadejść.

4. Klienci ponoszą całkowitą odpowiedzialność za zapewnienie przyjęcia paczki, a my nie będziemy ponosić odpowiedzialności za zwrócone zamówienia, częściowo spowodowane zaniedbaniem klienta.

Polityka zwrotów

1. Możemy zapewnić zwrot, wymianę lub zwrot pieniędzy, jeśli nasz klient znajdzie jakiekolwiek problemy z jakością po otrzymaniu przesyłanych przez nas przesyłek. W takim przypadku zrób zdjęcie o produktach i wyślij do nas wiadomość e-mail, po tym jak potwierdzimy, ponownie wyślemy ci nową torbę lub dokonamy pełnego zwrotu kosztów. W przypadku problemów niezgodnych z jakością zostanie naliczona opłata 20% kwoty transakcji jako opłaty manipulacyjne.

2. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być noszone, zmieniane lub prane, z dołączonymi wszystkimi tagami. Przy wszystkich zakupach przedmiotów przyjmujemy jedynie zwroty w ciągu 7 dni od otrzymania towaru.

3. Zwroty są wydawane w takiej samej formie, w jakiej została dokonana pierwotna płatność, i mogą potrwać do 7-30 dni roboczych od otrzymania towarów. Brak zwrotu lub wymiany tych produktów po ich wykorzystaniu.

Powrót